Bakım anlaşmaları yapılan kurum ve kuruluşların kullanmış oldukları ekipmanların (Network, Server, PC, Cevre Birimleri, Altyapı vb.), üzerlerinde kullanılan yazılım ve sistemlerin bakımları yapılmakta, arızaları giderilmekte, güvenlik önlemleri alınmakta ve gerekli yedekleme sistemleri oluşturulmaktadır. Bunların dışında arızalı veya problemli olan tüm ürünlerin yerinde veya DoliTech teknik laboratuarında desteği verilmektedir.

Uzman kadrosu ile bilinçli, yeterli, gerekli ve geçerli lisanslanma sağlanmakta, lisanslama yöntemleri ile ilgili danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Bakım, destek ve danışmanlık hizmetimizin bir özelliği de; bir kurum ve kuruluşun ihtiyaç duyabileceği her türlü bilişim hizmetini, tek noktada ve tek bir sözleşme çatısında gerçekleştirebiliyor olmasıdır. Bu sayede farklı sorunlar ve hizmetler için farklı firmalar ile çalışmak zorunda kalınmamakta, tek adreste tüm çözümlere ulaşılabilmektedir.

Bilişim yarışındaki her kulvarda (yazılım, donanım, internet, muhasebe destek, network v.b) koşan uzman kodromuz sayesinde, müşterilerimizin minimum zamanda maksimum hizmeti almalarını sağlayabilmekteyiz.

Bu tip uygulamalar için tüm sistemi içine alan bakım sözleşmesi sayesinde 7/24 ulaşılabilecek teknisyenler ve sistem mühendisleri ile tüm sistemin desteği de verilebilmektedir.

Tele-destek paketi çerçevesinde ise, sözleşme süresinde kurum ve kuruluşlara 7/24 telefon desteği verilmekte, soru ve sorunlara telefon desteği ile çözüm üretilmektedir.

Sadece belirli zamanlarda veya ihtiyaç olunan dönemlerde danışmanlık ve destek hizmeti talep edilmesi durumunda ise yine DoliTech sizlere yardımcı olmaya hazırdır. 
  Site Kullanım Şartları | Gizlilik İlkeleri | Uygun Kullanım Politikaları