DoliNet ; WebSite projelerinizde, tasarımdan destek aşamasına ve hatta içerik sağlamaya kadar her zaman sizlerle firmanızı tam internet şirketi haline getirmek için projeler gerçekleştirmektedir. Bu aşamalarda firmanızın faaliyet alanlarından ürün yelpazesine kadar detaylı bilgi alınır. Bunlar algoritmik olarak şekillendirilip, görsel site ortamına taşınır.

Web sitesi sahibi olmak için bir çok sebebiniz var:


• Web siteniz, yani global ofisiniz, 7 gün 24 saat aralıksız çalışır. Sizin devamlı bir uğraş içinde olmanıza gerek kalmaz. Web sayfalarınız 24 saat tüm dünyaya açık olacak ve müşterilere "etkileşimli" bir hizmet verecektir.

• Web sayfalarınızın kaderi diğer medyalar gibi bir çöp kutusunda sonlanmaz çünkü onlar "Sonsuza kadar kullanılabilecek" şekilde yaratılmıştır.

• Web sitenizi kullanarak, hiçbir ek masraf yapmadan aynı anda binlerce müşteriye hizmet verebilir, bir çok yeni müşteriye de sahip olursunuz.

• Web siteniz sayesinde tüm dünyaya dağılmış hedef kitlenize kendinizi tanıtır, ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. İnternet’te on-line (kesintisiz) olarak hizmetlerinizi ve ürünlerinizi pazarlar, SATIŞ yapabilirsiniz.

• Müşterileriniz kime başvuracaklarını düşünmezler. İstedikleri bilgiye oturdukları yerden bir adım atmadan anında sahip olurlar.

• Sayfalarınız zamanın da etkisiyle yeniliklere uğrayacaktır. Kullanıcıya yenilikleri tanıtma şansınız olacaktır.

Website projeniz, DoliNet tarafından geliştirilirken her zaman projenizi “Online Proje Takip Sistemi” miz sayesinde izleyebilirsiniz. Projenin her aşamasını izleyebilir, müdahalede bulunabilir, değiştirilmesini istediğiniz kısımları bize bildirebilirsiniz. Böylece proje tamamlandığında, gerçekten istediğiniz projenin ortaya çıkmış olduğunu görürsünüz.

İsteğe bağlı olarak hazırlanan DoliNet İçerik Yönetim Sistemi sayesinde, ihtiyaç duyduğunuzda sitenizi artık bir internet ajansına başvurmadan kendiniz değiştirebilir, site üzerindeki tüm güncellemeleri yapabilirisiniz. Bu sayede hem dinamik bir web sitesine sahip olursunuz, hem de hitap ettiğiniz kesim ile bilgi akışınızı sürekli güncel tutabilirisiniz. 
  Site Kullanım Şartları | Gizlilik İlkeleri | Uygun Kullanım Politikaları