DoliSoft Logo Çözüm Merkezi olarak LBS ürünlerinin kurulum, eğitim, destek hizmetlerini sağlamaktadır.Logo Ürün Yelpazesi

UNITY   
UNITY IK   
TIGER   
LOGO KLASİK SERİSİ / ALINTERİ 
  SHOP MANAGER 
  HOTEL MANAGERLogo Hakkında

LOGO Şirketler Grubu Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım grubudur. KOBİ’ler için muhasebe uygulamaları geliştirerek bilişim dünyasına giren LOGO, bugün uluslararası rekabet koşullarında başarı sağlamak isteyen büyük ölçekli firmalara Kurumsal Kaynak Planlaması ve Tedarik Zinciri Yönetimi çözümleri sunan, eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren, eğitim amaçlı ürün ve içerik oluşturan, anahtar teslim yazılım projeleri geliştiren ve dünya markası birçok bilişim ürününü dağıtan bir şirketler grubu haline gelmiştir.

LOGO Grubu’nun lokomotif şirketi konumundaki LOGO, Türkiye’nin halka açılan ilk bilişim firmasıdır. Teknoloji ve ürün geliştirme ekibi tarafından geliştirilen başarılı uygulamalar, Türkiye genelinde kabul görmüş ve sektör tarafından da birçok ödül ve sertifika ile ödüllendirilmiştir. LOGO’nun yetişmiş insan gücü ile, tüm Türkiye’ye dağılmış olan güçlü satış ve hizmet ağı LOGO’nun en önemli varlığını ve rekabet gücünü oluşturmaktadır.

LOGO, 2.000 iş ortağı, 130.000 firmada 1.000.000' un üzerindeki kullanıcısı ile Türkiye uygulama pazarının lideri konumundadır. Microsoft ve Oracle’ın Sertifikalı Çözüm Ortağı olan LOGO, yazılım mühendisliği ilkelerine odaklanmış, kalite programını uygulamadaki kararlığı ile kalite alanında önemli başarılar yakalamıştır. SPICE kalite sisteminin 3. seviyesinde bulunan LOGO, American Quality Assessors tarafından ISO-9001:2000 sertifikası ile ödüllendirilmiştir.Logo yazılımları ile ilgili verilen hizmetler :

Versiyon ve Modül Karar Hizmeti : Şirketiniz için en uygun Logo programına karar verebilmek için; Sertifikalı uzman çalışanlar, şirketlerin çalışma şeklini inceler. Çalışma şekline ve terminal sayısına göre, sizin için en uygun olan Logo Klasik ve Logo Gold serilerinden birine karar verilir. Versiyon seçiminden sonra şirketiniz için gerekli modüller seçilir.

Kurulum Hizmeti : Logo Muhasabe paketiniz hatasız ve tam çalışır bir şekilde  sisteminize yüklenir. Müşterilerin isteği doğrultusunda Sistem Destek çalışanları tarafından müşteri tarafındaki sisteminin network ayarları yapılarak programın çok kullanıcılı çalışması sağlanmaktadır.

Eğitim Hizmeti : Logo eğitimi Logo şirketi tarafından belirlenen saat süresince sertifikalı danışmanlar tarafından verilir. Eğitim konuları, kullanılan pakete ve modüllere göre belirlenir. Eğitim tamamlandıktan sonra, programı etkin şekilde kullanır hale gelinir. Ayrıca ihtiyaç halinde ekstra eğitim hizmeti de alınabilir.

Destek Hizmeti : Logo Programında karşılaşılan her türlü sorun için DoliSoft Destek Merkezi’ne telefon, fax, email yoluyla ulaşabilirsiniz. Sorununuza hemen çözüm bulunacak, gerekirse Logo Sistem Uzmanları  tarafından sisteminiz tekrar tam çalışır hale getirilmesi sağlanacaktır. DoliSoft ile imzalayacağınız “Destek Anlaşması”  ile her an bu destek hizmetini sınırsız bir şekilde alabilmeniz mümkün olacaktır.

Yardımcı Yazılım : Dolisoft, Logo Muhasabe programının yeterli olmadığı yerlerde, sizin için özel yazılımlar yazarak bu eksiklikleri gidermektedir. Özel yazılan program, her yönüyle Logo ile etkileşimli çalışacağından sisteminiz tam bir bütün gibi çalışacaktır. 
  Site Kullanım Şartları | Gizlilik İlkeleri | Uygun Kullanım Politikaları