DoliGroup, DoliTech olarak, 2001 yılı başlarında kurulup, çeşitli kurum ve kuruluşlara Bilişim Hizmetleri vermeye başlamıştır. Kurucular ve IT departman çalışanları ile profesyonel  bir alt yapıya sahip olan DoliGroup, müşterilerinin kurumdan beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Yapı gereği büyümeye açık olan kurumda çeşitli alt birimler ve bunlarda 7/24 destek, eğitim vb. hizmetleri veren mühendisler, danışmanlar ve teknik kadro ile 2003 yılında DoliGroup olarak  IT hizmet sektörünün önde gelen kuruluşları içinde yerini almıştır.

DoliGroup; DoliTech, DoliSoft, DoliNet şirketlerini bünyesinde barındırır.

DoliTech, WAN-LAN kurulum /  konfigürasyon / yönetim, IT Sistem ve altyapı kurulum / konfigürasyon / yönetim ve desteği,  Markalı / OEM Server, PC ve çevre birimleri satışı, teknik servis, bakım destek ve danışmanlık, lisanslama vb. gibi hizmetlerini sağlar.

DoliSoft, Mikro düzeydeki kobilerden, Makro düzeydeki sanayi kuruluşlarına kadar anahtar teslimi özel yazılım ve çözümler ile Logo şirket çözümleri ve ek yazılım destek hizmetlerini, database uygulmalarını, ERP ve MRP çözümlerini sağlar.

 DoliNet,   "Müşteriyi anlamak" değil, "Müşteri gibi düşünebilmek" yaklaşımıyla ileriye dönük çözümler üreten DoliNet Tasarım ekibi, yapısında sadece grafik tasarımcıları ile değil, arayüz tasarımcıları ve web developerları ile yerel ve geniş web projelerinin oluşturulması, yürütülmesi, kurumsal içerik yönetimi, hosting ve domain hizmetleri, B2B-B2C uygulamaları, e-business ve e-commerce projeleri ve her türlü grafik ve multimedya tasarım hizmetlerini sağlar..

Faaliyete başlanılan 2001 yılından bugüne kadar gerekleştirilen her proje için yeni bir yorum getirmeye ve sunulan çözümlerde, tüm ihtiyaç, soru ve sorunlarınız için 7/24 yardım ve desteğiyle alışılmışın dışında çözümler üreten, kaliteli hizmet alabileceğiniz profesyonel bir ekibe sahiptir... 
  Site Kullanım Şartları | Gizlilik İlkeleri | Uygun Kullanım Politikaları