DoliSoft, sektorel ihtiyaçların karşılanması, yapılan işlerin sanal ortamda daha hızlı ve güvenilir bir şekilde transfer olması ve barındırılması için sizlere özel ticari yazılımlar hazırlamaktadır.

DoliSoft, Logo LKS2, Gold ve Unity  serisi programlarınıza yazdığı ek yazılımlar sayesinde, işinizle muhasebe programınızı entegre ediyor. İstediğiniz her türlü raporu ek yazılıma dahil ederek Logo Programının eksik kaldığı noktaları tamamlıyor. Logo Programınıza ek yazılım sayesinde yeni özellikler katabilirsiniz. DoliSoft size bu alanda yeni çözüm önerileri sunuyor.

İş akışınızı diğer yazılımlar ile yönetemiyor yada yönetmekte zorlanıyor iseniz, gelin DoliSoft tüm iş akışınızı digital ortama taşısın. Size özel, istediğiniz ölçüde düzenlenebilir ve güncelleştirilebilir bir yazılım ile işinizi yönetin.

İhtiyaç duyduğunuzda DoliSoft 'a başvurun. İşinizi, sisteminizi, çalışmalarınızı, iş akışınızı ve prosedürlerinizi inceleyelim, ihtiyaçlarınızı belirleyelim. Size en uygun yazılımı ve çözümü, en uygun zaman ve bütçe ile hazırlayalım. 
  Site Kullanım Şartları | Gizlilik İlkeleri | Uygun Kullanım Politikaları